Firma „PUCH” F.U.H z Łodzi oferuje kompleksowe usługi z zakresu montażu i serwisu komór chłodniczych, instalacji wykorzystywanych w tunelach szokowego mrożenia oraz rozwiązań mających zastosowanie w chłodnictwie przemysłowym. Zakres naszej działalności obejmuje również zakładanie klimatyzacji w biurach, mieszkaniach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Oferujemy zaawansowane technologicznie systemy odzysku ciepła. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta spełniła oczekiwania klientów.

Osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i odzysku ciepła zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy.

F.U.H „PUCH” Marcin Jerzy Dorozik
95-100 Zgierz
ul. Chełmska 38
NIP: 726-221-64-72

tel. +48 42 6519943
kom. +48 608 074 697
kom. +48 605 595 231

e-mail: puch@puchlodz.pl

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.puchlodz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PUCH FIRMA USŁUG HANDLOWCH  MARCIN JERZY DOROZIK, 95-100 Zgierz, Chełmska 38 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem marcin@puchlodz.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny