Wdrażamy nowoczesne technologie odzysku ciepła, wykonujemy kompleksowe projekty i montaż instalacji chłodniczych mebli i komór chłodniczych, świadczymy usługi z zakresu klimatyzacji i chłodnictwa. Wykonujemy przeglądy okresowe klimatyzacji i usuwamy bieżące awarie.

Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę zostało docenione przez wielu Klientów, którzy powierzyli nam stworzenie projektu i montaż instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych.

Projekt systemów klimatyzacji

Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, a przepisem na zadowolenie naszych Klientów jest nie tylko nasze zaangażowanie, ale przede wszystkim szerokie kwalifikacje oraz wiedza. Kwestiami związanymi z chłodnictwem zajmujemy się praktycznie od dwóch dekad, a czas spędzony w branży pozwolił nam doskonale poznać rynek, preferencje naszych Klientów i ofertę producentów. Właśnie dlatego warto zlecić nam sporządzenie projektu systemów klimatyzacji. Nie chcemy być gołosłowni, zatem serdecznie zachęcamy do odwiedzenia galerii, w której znajdą Państwo fotografie prezentujące drobny wycinek naszych udanych realizacji.

Mamy nadzieję, że prace prezentowane w galerii zachęcą Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami. Pozostajemy do Waszej dyspozycji nie tylko w kwestii dostarczenia niezbędnych technologii i projektów systemów klimatyzacji, ale też ich montażu oraz serwisu. Świadczymy również szeroko pojęte doradztwo branżowe, stąd mogą liczyć Państwo na cenne uwagi, sugestie i pomoc naszych ekspertów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.