Fima M-D PUCH Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2001 r. Specjalizujemy się w montażu i serwisie instalacji chłodniczych oraz klimatyzatorów i systemów klimatyzacyjnych. Dynamiczny rozwój pozwala nam na sukcesywne poszerzanie zakresu naszych usług. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksowe i profesjonalne doradztwo, opracowanie koncepcji, projektu, jak również dostawę, montaż i uruchomienie. Świadczymy także usługi serwisowe polegające na okresowych przeglądach oraz likwidowaniu awarii klimatyzacji i komór chłodniczych.

Dostarczamy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i odzysku ciepła. Staramy się zawsze odpowiadać na zapytania Klientów, nie pozostawiając żadnego bez odpowiedzi.

Rozwój firmy postępuje w bardzo szybkim tempie, zarówno osobowym, jak i technicznym (sprzętowym). Obecnie w firmie pracuje 37 osób (w tym 7 osób z wyższym wykształceniem kierunkowym), w tym wykwalifikowani i doświadczeni spawacze z uprawnieniami, elektrycy, automatycy oraz serwisanci. Nasi  współpracownicy podnosili swoje umiejętności nie tylko na szkoleniach, ale także podczas wykonywania nietypowych instalacji chłodniczych, które wymagają kreatywności, samodzielnego podejmowania decyzji
i zdobywania nowych doświadczeń.

Firma cały czas podnosi kwalifikacje swoich pracowników poprzez szkolenia i audyty z firm zewnętrznych. Posiadamy system do obsługi zleceń serwisowych i zarządzania zasobami magazynu, dzięki czemu przepływ informacji jest efektywniejszy. Inwestycja w system informatyczny  pozwala na szybszą komunikację i transfer danych pomiędzy ludźmi i instytucjami. Wszystkie udoskonalenia elektroniczne mają na celu usprawnienie pracy, skrócenie czasu reakcji na poszczególne zgłoszenia i ostatecznie zadowolenie naszych Klientów.

Świadczymy usługi 24h na dobę

SIłą firmy M-D PUCH posiadanie w swoich szeregach ludzi rzetelnie wykonujących powierzone im zadania. Kolejnym atutem jest elastyczność we współpracy z klientami i dobra organizacja pracy. Dlatego dział serwisu świadczy swoje usługi przez 24 h na dobę. Na czele grup, montażu i serwisu stoją ludzie
z najdłuższym stażem w firmie, które współtworzyły markę i wizerunek firmy przez ponad 15 lat.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.